Deskundig advies Jarenlange ervaring |
---|
Snelle communicatie Via telefoon en e-mail |
---|
Breed assortiment Kwaliteit staat voorop! |
---|
Maatwerk Formaat, kleur en vorm |
---|
Hoge klanttevredenheid! Door goede service! |
---|
Kies uw deurmat op maat met logo (binnenmat)
De deurmat op maat kan met onderstaande kwaliteiten volledig worden gepersonaliseerd.
Er zitten verschillen in de droog- en schoonloopscores en of de mat wasbaar is of niet.
Onze deurmatten liggen o.a. bij:
Kies uit een van onze andere deurmatten op maat
Gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde deurmatten op maat.
De matten kunnen tevens met de juiste maatvoering geleverd worden.
Deurmat op maat
Wij leveren uitsluitend deurmatten op maat van de betere kwaliteit. U hebt de keuze uit een binnenmat en een buitenmat. Vervolgens kunt u kiezen voor de soort mat, de kwaliteit van de soort en tot slot of u de mat wil laten personaliseren met uw logo, tekst of ontwerp. Weet u nu niet welke soort deurmat op maat u moet kiezen? Kijk dan even in onze mattengids. Een deurmat behoort functioneel te zijn met een goede schoon- en / of droogloopscore en tegelijkertijd uw bezoekers uit te nodigen.
De voordelen
Concurrerende prijs – Hele goede prijs / kwaliteit verhouding
- Altijd een schone vloer – Stopt inloopvuil en -vocht
Wasbare deurmat op maat – Sommige kwaliteiten kunt u laten wassen op 60º
- Helemaal op maat gemaakt – De juiste maatvoering en personalisatie mogelijkheden!
Onze klanten zijn erg tevreden – Lees de reviews onderaan deze pagina!
Maatwerk van begin tot eind
Wanneer u een deurmat laat produceren is er bijna altijd sprake van maatwerk. Of u nu een deurmat met of zonder personalisatie (bedrukking) kiest, de deurmat moet op uw gewenste afmeting worden geproduceerd. Daarnaast praten we ook over maatwerk omdat u zelf de kwaliteit moet kiezen. Wij hebben verschillende soorten deurmatten met daaronder verschillende kwaliteiten. Onze deurmat met logo is bijvoorbeeld onderverdeeld in 4 kwaliteiten, ieder met z’n eigen sterke punten. Verder kunt u nog kiezen of u de deurmat op maat met of zonder rand (deurmat met / zonder logo) / aflooprand (bij spaghettimat) geproduceerd wil hebben. Kortom; er zijn meer dan genoeg mogelijkheden.
In ons offerteformulier kunt u precies aangeven hoe u de mat gemaakt wil hebben. Mocht u er ook met behulp van onze mattengids niet uitkomen, dan kunt u altijd telefonisch contact met ons opnemen of even een e-mail sturen.

afb. 1 Deurmat op maat van Musea Zutphen
Wasbaar tot 60º, met hoge druk of niet wasbaar
Verschillende soorten matten kunnen op verschillende manieren worden gereinigd. De deurmat met logo en de deurmat zonder logo hebben bijvoorbeeld kwaliteiten die wasbaar zijn tot 60º en kwaliteiten die helemaal niet wasbaar zijn. De borstelmat en de spaghettimatten zijn allemaal wasbaar met hoge druk. Matten die wasbaar zijn met hoge druk kunt u zelf eenvoudig reinigen. Matten die wasbaar zijn tot 60º kunt u het beste laten wassen door een gespecialiseerd bedrijf. Ook wij kunnen u hiermee van dienst zijn.
Onze deurmat op maat ziet u overal!
Het is bijna onmogelijk dat u een van onze deurmatten niet gezien hebt. Ze liggen namelijk bij veel grote winkels en bedrijven in Nederland. Denk aan de Rabobank, Hema, ICI Paris, Etos, Trekpleister, van der Valk Hotels etc. Stuk voor stuk matten van de betere kwaliteit. Onze klanten hebben erg lang profijt van de matten. De matten worden niet alleen voor de entree gebruikt, u kunt ze ook tegenkomen in liften, voor balies, op beurzen etc.

afb. 2 Een deurmat op maat voor de entree van hotel van der Valk
Onze producten en service krijgen 5 sterren!
Deze score is gebaseerd op de ervaringen van onder andere de volgende mensen:
Op dinsdagmiddag bestelde ik een deurmat bij Logomat zonder gekeken te hebben naar de levertijd. Ik heb toen telefonisch contact met ze gehad en ze beloofden dat de mat dezelfde dag nog verstuurd zou worden. De volgende ochtend om half 10 werd de mat al bezorgd. Wat een super goede service en ook de mat ziet er heel mooi uit. De volgende bestelling doe ik zeker weer bij A&D Logomat!
Mat was een cadeautje voor iemand. Ze is zeer blij met de mat! Goede kwaliteit en bij het regelen een goede service!
Zeer tevreden! Vriendelijk contact en snelle service.
Al heel wat jaren laten we onze bekende kreet “wij rollen voor u de rode loper uit” bij A&D logomat onze entreemat maken. Natuurlijk zijn ze na een paar jaar aan vervanging toe maar ze geven een goede service voor een correcte prijs. Ze zijn ook nog eens aardig! Goeie lui uit Twente.
De logomatten zien er strak uit en er is door A&D goed meegedacht en geadviseerd. Uitstekende prijs-kwaliteit verhouding, zeker een aanrader! -Belsimpel
Deurmat met logo ziet er superstrak uit en ook de communicatie om aan onze wensen tegemoet te komen was uitstekend.
De geleverde droogloopmatten (2) in zwart werd door ze voorzien van een automerklogo en uitgevoerd in prachtige warme kleuren.
Ben er blij mee!! Een aanrader deze firma!
Ik heb voor mijn kapsalon een mat besteld met mijn logo erop, super blij mee. Het is heel mooi geworden!
Super mat. Prima service, fijn contact. Heel blij mee. Met de prijs ook.
Prima service en goede prijs kwaliteit verhouding. #thumbsup #paarseloper
Meerdere borstelmatten gekocht. GROTE voordeel t.o.v. Hornbach etc. is dat de borstelmat bij A&D Logomat 90 cm breed zijn, en dit is de standaard breedte van buitendeuren in nieuwbouw. De borstelmatten van Hornbach etc. kosten hetzelfde of zelfs meer, maar zijn 10 cm smaller! Ook binnenmatten besteld. Doen perfect hun werk en zijn mooi op maat.
Zeer tevreden over de levering/service/advies/prijs van alle matten die ik heb besteld.
Op zoek naar een deurmat met logo…Dat blijkt nog niet zo simpel, meerdere offerte’s aangevraagd maar A&D Logomat sprong er met kop en schouders bovenuit! Sowieso qua prijs maar (weet ik nu) maar ook qua service en niet te vergeten de mat zelf! Echt fantastisch ziet deze mat eruit en er wordt ook goed met je meegedacht over hoe je logo het beste tot zijn recht komt! Ik ga zeker de gegevens bewaren om in de toekomst nog eens gebruik te maken…
Geweldige mat! Echt topkwaliteit.
Blij met de mat! Bedankt
Mat ziet er keurig uit, inmiddels is de tweede binnen. Keurige afhandeling, precies geleverd op genoemde tijdstip. Al met al zeer tevreden.
A&D Logomat is een erg fijne partner om mee samen te werken. De producten die zij leveren zijn van hoge kwaliteit en de klantenservice staat altijd klaar om te helpen.
Stomerij van Boordt in Driebergen heeft een Logomat en die is al heel lang heel mooi, we zijn er blij mee.
Ik heb gebeld met de vraag of ik voor de opening van mijn kledingwinkel nog een bedrukte logomat kon krijgen. Ondanks dat het erg kortdag was hebben ze er alles aan gedaan om de mat voor de opening hier te krijgen. Er werd mij zelfs nog aangeboden een tijdelijke mat te brengen mocht de bedrukte mat niet op tijd zijn. Dit was niet nodig want het is A&D Logomat gelukt de bedrukte mat op tijd klaar te krijgen. Topservice en de mat ziet er ook nog eens top uit, een aanvulling op mijn interieur. Bedankt voor de topservice. -The Mancave Nijverdal
Prima en snelle afhandeling. Mooie mat.
Perfect geholpen en een snelle levering. De mat is zo geworden zoals wij het graag willen zien.
Onze logomat is binnen ziet er super uit. Bedankt A&D Logomat team ???
Topkwaliteit, mooie kleuren op de mat. Keurige prijzen. Alleen levertijd zou iets sneller mogen, maar dat is geen noemenswaardig probleem.
Voor het nieuwe pand van RTL autoservice een deurmat met logo besteld. We mochten zelfs aan de zaak komen om er één uit te zoeken. Hij is prachtig geworden! Geweldige service!
Bij het bestellen van onze logomat heb ik goede service ontvangen. Er werd goed advies gegeven welke kleuren het beste op de mat zouden passen.
Snelle nette levering. Mat van goede kwaliteit.
Prachtige entree! Goed ingeschat op afstand! Kleur en materiaal is top!
Correcte levering, geen moeite teveel.
Goeie kwaliteit en goeie service, aanrader!
Keurig geregeld en zelfs de mat erin gesneden. Ik zeg topservice.
Zeer tevreden over onze logomat. Top kwaliteit en uitstekend meedenkend personeel. Complimenten!
Wij hebben al geruime tijd een deurmat met logo in ons pand van A&D Logomat. Goede kwaliteit en zelfs even keurig erin gelegd door de heren.
Goede communicatie en mooie mat geleverd. Dankjewel!
Prima service! Goede kwaliteit.
prima contact en prima service.